Nová šetrná metoda odstranění žilek u nás na klinice

Trápí vás nevzhledné žilky a rádi byste se jich zbavili? Můžeme vám nabídnout novou a šetrnou metodu odstranění metličkových žilek pomocí italského cévního laseru Light C EVO (vlnové délky 1064 nm a 532 nm). Jak přístroj funguje?

Žilní gymnastika je vhodná téměř pro každého

Jak ulevit oteklým kotníkům a žilnímu systému? Pro koho je žilní gymnastika vhodná a jaký pohyb už určitě nedělat? Více v článku s MUDr. Robertem Vlachovským, Ph.D., specialistou na diagnostiku a léčbu křečových žil.

EVAR – nový operační zákrok řeší výduť břišní aorty (aneurysma)

MUDr. Robert Vlachovský, Ph.D. byl hostem pořadu Moci bez nemoci. Tématem bylo aneurysma – „tichý zabiják“ v podobě prasknutí výdutě břišní aorty. Cévní specialista vysvětluje, jak nová metoda umožňuje pacienty zachránit méně invazivním způsobem, který nezanechá velkou jizvu přes břicho. Jak vše probíhá?

Jak "přežít" léto s křečovými žílami? 7 tipů co (ne)dělat

Léto a křečové žíly? Nic příjemného pro lidi po odstranění křečových žil, ani pro ty, kteří se na zákrok teprve chystají. Jak zvládnout horké měsíce, aby to vaše nohy přežily? S MUDr. Robertem Vlachovským, Ph.D. pro vás máme 7 tipů, co v létě rozhodně (ne)dělat.

Křečové žíly v těhotenství

Křečové žíly v těhotenství jsou velmi častým jevem. Hlavní příčinou vzniku jsou hormonální změny a tlak zvětšující se dělohy vyvolávající další změny v cévním systému. Jaká je vhodná prevence? Co uleví od bolesti nohou? Kdy varixy včas začít řešit? A je možné s nimi něco dělat během těhotenství? Více v článku s MUDr. Robertem Vlachovským, Ph.D.

Nový laserový generátor

Od roku 2020 máme jako jedno z prvních pracovišť v naší zemi nejmodernější laserový generátor Leonardo od německé firmy Biolitec, jehož vlnová délka 1 940 nm zaciluje přesně na žilní stěnu! Nejmodernější technika nám pomáhá k nejlepším výsledkům.

Host pořadu Dva na Dvojce

Hostem pořadu Dva na Dvojce na stanici Český rozhlas Dvojka moderovaného Šárkou Wolemanovou byl s tématem křečových žil MUDr. Robert Vlachovský, Ph.D., vedoucí Centra žilní chirurgie VASCUMED.

Host Radiožurnálu

O nových metodách léčby křečových žil mluvil Robert Vlachovský v pořadu Host Radiožurnálu s Patricií Strouhalovou.

Objednejte se online

Nyní se můžete pohodlně objednat přes náš nový online objednávkový systém na našich stránkách. Ve třech jednoduchých krocích si u nás sjednáte termín a potvrzení vám přijde do emailu. Navíc ihned vidíte, kdy máme volno a můžete si sami termín vybírat.

Zavádíme novou metodu žilního lepidla v Česku!

V rámci zavádění unikátní nové metody v Česku – ambulantní operace křečových žil pomocí žilního lepidla – nabízíme poslední volné místo za zvýhodněnou cenu 25 000 Kč.