Kontakt Volat

Nová šetrná metoda odstranění žilek u nás na klinice

Trápí vás nevzhledné žilky a rádi byste se jich zbavili? Můžeme vám nabídnout novou šetrnou metodu odstranění metličkových žilek pomocí italského cévního laseru. Jak přístroj funguje?

Žilní gymnastika je vhodná téměř pro každého

Jak ulevit oteklým kotníkům a žilnímu systému? Pro koho je žilní gymnastika vhodná a jaký pohyb už určitě nedělat? Více v článku s MUDr. Robertem Vlachovským, Ph.D., specialistou na diagnostiku a léčbu křečových žil.

EVAR – nový operační zákrok řeší výduť břišní aorty (aneurysma)

MUDr. Robert Vlachovský, Ph.D. byl hostem pořadu Moci bez nemoci. Tématem bylo aneurysma – „tichý zabiják“ v podobě prasknutí výdutě břišní aorty. Cévní specialista vysvětluje, jak nová metoda umožňuje pacienty zachránit méně invazivním způsobem, který nezanechá velkou jizvu přes břicho. Jak vše probíhá?

Jak "přežít" léto s křečovými žílami? 7 tipů co (ne)dělat

Léto a křečové žíly? Nic příjemného pro lidi po odstranění křečových žil, ani pro ty, kteří se na zákrok teprve chystají. Jak zvládnout horké měsíce, aby to vaše nohy přežily? S MUDr. Robertem Vlachovským, Ph.D. pro vás máme 7 tipů, co v létě rozhodně (ne)dělat.

Křečové žíly v těhotenství

Křečové žíly v těhotenství jsou velmi častým jevem. Hlavní příčinou vzniku jsou hormonální změny a tlak zvětšující se dělohy vyvolávající další změny v cévním systému. Jaká je vhodná prevence? Co uleví od bolesti nohou? Kdy varixy včas začít řešit? A je možné s nimi něco dělat během těhotenství? Více v článku s MUDr. Robertem Vlachovským, Ph.D.

Nový laserový generátor

Od roku 2020 máme jako jedno z prvních pracovišť v naší zemi nejmodernější laserový generátor Leonardo od německé firmy Biolitec, jehož vlnová délka 1 940 nm zaciluje přesně na žilní stěnu! Nejmodernější technika nám pomáhá k nejlepším výsledkům.

Host pořadu Dva na Dvojce

Hostem pořadu Dva na Dvojce na stanici Český rozhlas Dvojka moderovaného Šárkou Wolemanovou byl s tématem křečových žil MUDr. Robert Vlachovský, Ph.D., vedoucí Centra žilní chirurgie VASCUMED.

Host Radiožurnálu

O nových metodách léčby křečových žil mluvil Robert Vlachovský v pořadu Host Radiožurnálu s Patricií Strouhalovou.

Objednejte se online

Nyní se můžete pohodlně objednat přes nový online objednávkový systém na našich stránkách. Ve třech jednoduchých krocích si u nás sjednáte termín a potvrzení vám přijde do emailu. Navíc ihned vidíte, kdy máme volno a můžete si sami termín vybírat.

Zavádíme novou metodu žilního lepidla v Česku!

V rámci zavádění unikátní nové metody v Česku – ambulantní operace křečových žil pomocí žilního lepidla – nabízíme poslední volné místo za zvýhodněnou cenu 25 000 Kč.